Hakkımızda

Hikayemiz

Kuruluşumuzdan bu yana, adaleti herkes için ulaşılabilir kılmak misyonumuz oldu. Müvekkillerimizle olan ilişkilerimiz, güven üzerine kuruludur; bu, her dava ve danışmanlıkta şeffaflık ve etik değerlerle pekiştirilmiştir. Karmaşık hukuki süreçlerde rehberiniz ve destekçiniz olarak yanınızda yer alırız. Hukuki yolculuğunuzda, size özel çözümler sunarak haklarınızın güvende olduğundan emin olmanızı sağlarız. Biz buradayız, çünkü adalet herkes için vardır.

Tecrübe

Her bir müvekkilimizin benzersiz hikayesi, bize değerli deneyimler kazandırarak, daha karmaşık davaları bile başarıyla yönetebilmemizi sağlamıştır.

Hizmet Alanımız

Kapsamlı kaynaklarımız ve danışan hizmetlerine olan bağlılığımız, birçok sektörden farklı danışan ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ekip

Alanında uzman avukatlarımız, her biri kendi hukuk dalında derinlemesine bilgi ve tecrübeye sahiptir. Müvekkillerimize en yüksek kalitede hizmet sunabilmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve en güncel hukuki uygulamaları takip ediyoruz.

Bütçe

Adaletin herkes için erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, hukuki destek ve danışmanlık hizmetlerimizi makul ve şeffaf bir fiyatlandırma politikası ile sunuyoruz.

Hukuki süreçlerinizde sizleri anlıyoruz

Her adımda yanınızda yer alarak, sorularınıza cevap bulmanıza ve endişelerinizi gidermeye yardımcı oluyoruz. Güven ve şeffaflık prensipleriyle, hukuki süreçlerinizde size destek olmak için buradayız.

Hukuki süreçler yorucu ve karışık gelebilir. Süreci sizler için kolaylaştırıp, haklarınızı korumak için buradayız!

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, hukukun üstünlüğünü her daim savunarak, adaletin herkes için ulaşılabilir olmasını sağlamaktır. Müvekkillerimizin haklarını korumak ve onlara en yüksek standartlarda hukuki hizmet sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunu yaparken, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı kalarak, şeffaflık ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden hareket ediyoruz. Toplumun her kesiminden bireylerin ve kurumların hukuki ihtiyaçlarını karşılamak, onlara güvenilir ve erişilebilir hukuki destek sağlamak bizim en büyük amacımızdır. Hukuk alanındaki sürekli değişim ve gelişimleri takip ederek, müvekkillerimize yenilikçi ve etkili çözümler sunmayı hedefliyoruz.

BİZİMLE TANIŞIN

Av. Arb. Mehmet Emre Açan

kurucu ortak

İlk, orta ve lise öğrenimini Balıkesir’de tamamladıktan sonra 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olarak lisans eğitimini tamamladı. Avukatlık stajını çeşitli hukuk dallarıyla ilgilenen hukuk bürolarında yaptıktan sonra meslek hayatına İstanbul ilinde kurucu ortağı olduğu hukuk ve danışmanlık bürosunda icra etmektedir. Mesleki Çalışmaları ise ağırlıklı olarak Ceza Hukuku ve İcra ve İflas Hukuku alanları üzerinedir. Avukatlık görevi yanında Uzman Arabuluculuk faaliyetini yürütmekte olan Mehmet Emre AÇAN, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Aynı zamanda çeşitli sivil toplum kuruluşlarının yönetim kurulunda görev almaktadır.

Av. Arb. Yasin Deniz

kurucu ortak

Ofisimizin kurucu ortaklarından Av. Arb. Yasin Deniz 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olarak lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimini tamamlamasının ardından özellikle Fikri Mülkiyet Hukuku ve İş Hukuku alanında faaliyet gösteren üst düzey ofislerde stajını yapmış ve 2019 yılında stajını bitirmesinin ardından 2020 yılında DENİZ & AÇAN HUKUK DANIŞMANLIK BÜROSU’nu kurmuştur. Özellikle İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Tüketici Hukuku, Şirketler Hukuku ve Fikri Mülkiyet Hukuku alanlarında tecrübeye sahiptir. Avukatlığın yanında Uzman Arabuluculuk faaliyetlerini de yürütmektedir. İyi seviyede İngilizce bilmektedir.

Sürecin en başından sonuna kadar, sizlerleyiz!

Deniz
Acan
Hukuk

Yayınlarımız

Güncel gelişmelerden haberdar olun

Mail Bültenimize Abone Olarak, Güncel Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz.

Copyright © 2023 Denizacan Hukuk Tüm hakları saklıdır